Sealine Cross Counry Rally 2014

Zítra odlétá tým Offroadsportu do katarského Doha, kde v termínu 19. - 25. dubna proběhne další pouštní závod. Průběh a podrobnosti tohoto podniku můžete sledovat na : www.qmmf.com


Fantastické 3. místo

AbuDhabi Desert Challenge. Nejtěžší pouštní závod v seriálu Mistrovství světa: Mirek Zapletal - Maciek Marton na 3.místě s novým EVO7


Abu Dhabi Desert Challenge

bude letos probíhat v termínu 3. - 10. 4. Mirek Zapletal a Maciek Marton se závodu zúčastní s novým vozem. Podrobnosti na : www.abudhabidesertchallenge.com


Video z Italia Baja 2014

bylo přidáno do naší galerie videí.


Italian Baja 2014

se koná v termínu 13. - 16. 3. 2014 v okolí italského městečka Pordenone. Tým Offroadsportu se závodu zúčastní. Podrobnosti najdete na :
http://www.italianbaja.it


Baja Russia - Northern Forest 2014

je prvním letošním podnikem seriálu FIA World Cup for Cross - County Rallies. Proběhne v termínu 14. - 16. 2. 2014 v Priozerském distriktu, vzdáleném asi 70 kilometrů od ruského Petrohradu. Posádka Offroadsportu se závodu zúčastní s novým vozem H3 Evo7. Podrobnosti na :
www.northern-forest.ru


Kalendář

byl aktualizován. Najdete v něm termíny a seznam závodů, které se v letošním roce budou konat. U závodu Silk Way přesný termín doplníme, až bude organizátory upřesněn.


Baja Zagan

Na víkend 25. - 27.10. 2013 byl vyhlášen nový termín na uspořádání odloženého závodu Baja Zagan. Zde mají závodníci poslední možnost získat body a zlepšit umístění v Mistrovství Polska. Posádka Mirek Zapletal a Maciek Marton se závodu také zúčastní.


OFFROADSPORT.CZ

 

je profesionální český závodní tým, který jako první uspěl v nejtěžším a nejdelším vytrvalostním rallye světa - Rallye DAKAR. Dvojice Zapletal – Ouředníček je velmi sehraný tým, což ukázali na důležitých evropských podnicích BAJA, ale také na Rallye Dakar 2009. Stali se nejúspěšnějšími českými účastníky Dakaru v nejprestižnější kategorii automobilů!!

 

 

Obhájili 7. místo celkově!! A obsadili také 3. příčku v kategorii T1.1!!

Miroslav Zapletal je také čtyř-násobný mistr ČR v Cross Country Rallye a nově i mistr Maďarska!! V roce 2009 se stal Miroslav Zapletal 1. vicemistrem Evropy (FIA Cross Country BAJAS).

 

Nová etapa nastala pro tým v roce 2012 nástupem nového navigátora. Maciej Marton je mladý polský navigátor, který se stal i přes počátěční jazykovou bariéru, velkou posilou. Skvělá spolupráce posádky Zapletal - Marton přinesla ovoce v podobě titulu vicemistra světa v seriálu FIA World Cup for Cross - Counry Rallies pro rok 2012.  

 

             offroadsport crewoffroadsport crewoffroadsport crewoffroadsport crew

 

OFFROADSPORT_ready2win

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

OFFROADsportwww.offroadsport.cz
info@offroadsport.cz
tel.: