Abu Dhabi Desert Challenge

bude letos probíhat v termínu 3. - 10. 4. Mirek Zapletal a Maciek Marton se závodu zúčastní s novým vozem. Podrobnosti na : www.abudhabidesertchallenge.com


Video z Italia Baja 2014

bylo přidáno do naší galerie videí.


Italian Baja 2014

se koná v termínu 13. - 16. 3. 2014 v okolí italského městečka Pordenone. Tým Offroadsportu se závodu zúčastní. Podrobnosti najdete na :
http://www.italianbaja.it


Baja Russia - Northern Forest 2014

je prvním letošním podnikem seriálu FIA World Cup for Cross - County Rallies. Proběhne v termínu 14. - 16. 2. 2014 v Priozerském distriktu, vzdáleném asi 70 kilometrů od ruského Petrohradu. Posádka Offroadsportu se závodu zúčastní s novým vozem H3 Evo7. Podrobnosti na :
www.northern-forest.ru


Kalendář

byl aktualizován. Najdete v něm termíny a seznam závodů, které se v letošním roce budou konat. U závodu Silk Way přesný termín doplníme, až bude organizátory upřesněn.


Baja Zagan

Na víkend 25. - 27.10. 2013 byl vyhlášen nový termín na uspořádání odloženého závodu Baja Zagan. Zde mají závodníci poslední možnost získat body a zlepšit umístění v Mistrovství Polska. Posádka Mirek Zapletal a Maciek Marton se závodu také zúčastní.


Internext CC Rally Vsetín 2013

dnes začala. Závodu se účastní Zdeněk Pořízek se svým opraveným H3 Evo. Mirek Zapletal a Maciek Marton budou tento víkend hosty na Verva street racing ve Varšavě.


Začíná Baja Poland 2013

Dnešním dnem oficiálně začala další ze soutěží seriálu FIA Cross Country Rally World Cup. Mirek Zapletal s Maciekem Martonem odstartují do závodu, kterého se účastní téměř 50 posádek, s číslem 3. Na tomto podniku budou jezdci bodovat také v českém a polském šampionátu a v soutěži FIA CEZ.


Přemet Pořízkova H3 Evo byl na Hungarian Baja zaznamenán

Na místě byli dva pohotoví kameramani, takže Zdenda má svůj přemet s autem hezky zdokumentovaný. Video je přidáno do naší galerie a stojí za zhlédnutí.


Několik fotografií ze srazu BMW

najdete ve spodní části fotogalerie.


Sraz BMW na Slovakia Ringu

V sobotu 10. 8. 2013 se bude konat nultý ročník srazu vozů BMW a pořadatelé srdečně zvou všechny fanoušky na Slovakia Ring do Orechové Potoně. Program bude probíhat přímo na okruhu, v areálu Centra bezpečné jízdy a na offroadové dráze. Očekávaná účast je 400 až 500 aut z Maďarska, ČR a SR. Akce se zúčastní Mirek Zapletal s BMW X3 CC.


Hungarian Baja 2013

Za dva týdny odstartuje v maďarském městečku Pápa další ročník závodu Hungarian Baja a my nebudeme chybět. Malou ochutnávku videí z loňského ročníku, z dílny polského kameramana M. Paluszkiewicze, si můžete prohlédnout na našem facebooku.


Fotografie z Baja Aragón 2013

najdete ve spodní části fotogalerie.


29. 12. 2012

Sonangol Africa Eco Race 2013

 
www.africarace.com

Tým Offroadsport se účastní závodu SONANGOL Africa Eco Race 2013. Má před sebou celkem 5796  km z toho 3342 km rychlostních zkoušek. Závod je rozdělen do 11 etap s dnem odpočinku v marockém Dakhla.

Administrativní a technické přejímky ve francouzském městě Saint Cyprien proběhly bez komplikací. Včerejší den strávili závodníci přejezdem do španělského přístavu Almeria.  Došlo k problému s dopravcem, který zajišťoval přepravu trajektem do afriky. Pořadatelé byli nuceni konvoj rozdělit na dva trajekty. Tím došlo k časovému posunu a dnešních 245 km RZ bylo zrušeno.  Posádka Zapletal - Marton M. absolvuje pouze zahřívacích 658 km přejezdu do marockého Boudnib. 

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

OFFROADsportwww.offroadsport.cz
info@offroadsport.cz
tel.: